SDCW1210S-2-161TF
MFR.Part #
SDCW1210S-2-161TF
JLCPCB Part #
C843564
Package
SMD-4P,1.2x1mm
Description
-40℃~+85℃ 160Ω@100MHz 2 20V 260mA 400mΩ SMD-4P,1.2x1mm Common Mode Filters ROHS