SDV2012A140C701NPTF
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
SDV2012A140C701NPTF
JLCPCB Part #
C5746922
Package
0805
Description
10V 120A 14V 19V 300mJ 700pF@1MHz 0805 Varistors ROHS