MWSD1608C6N8CT
MFR.Part #
MWSD1608C6N8CT
JLCPCB Part #
C17702806
Description
29@250MHz 5.8GHz 6.8nH 700mA 95mΩ Wire-wound chip inductor 0603 Inductors (SMD) ROHS