SDCL1005C8N2JTDFM01
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
SDCL1005C8N2JTDFM01
JLCPCB Part #
C370232
Package
0402
Description
300mA 400mΩ 8.2nH Multilayer inductor ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS