SPH3015H1R8MT
MFR.Part #
SPH3015H1R8MT
JLCPCB Part #
C5925129
Package
SMD,3x3mm
Description
1.6A 1.8uH 50mΩ ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS