SDCL1005C8N2HTDF
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
SDCL1005C8N2HTDF
JLCPCB Part #
C7309804
Package
0402
Description
3.6GHz 300mA 400mΩ 8.2nH 8@100MHz ±3% 0402 Inductors (SMD) ROHS