SDCL0603Q5N1HT02B03
MFR.Part #
SDCL0603Q5N1HT02B03
JLCPCB Part #
C7356652
Description
13@500MHz 350mA 400mΩ 5.1nH 5.9GHz ±3% 0201 Inductors (SMD) ROHS