SWPA6020S101MT
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
SWPA6020S101MT
JLCPCB Part #
C5762835
Package
SMD,6x6mm
Description
1.2Ω 100uH 500mA 640mA ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS