SDCL0603Q3N6BT02B03
MFR.Part #
SDCL0603Q3N6BT02B03
JLCPCB Part #
C2680668
Description
13@500MHz 3.6nH 300mΩ 400mA 7.7GHz Multilayer inductor 0201 Inductors (SMD) ROHS