SDCL0603Q2N7BT02B02
MFR.Part #
SDCL0603Q2N7BT02B02
JLCPCB Part #
C370147
Description
2.7nH 250mΩ 450mA Multilayer inductor 0201 Inductors (SMD) ROHS