SDCL0603Q1N6ST02B01
MFR.Part #
SDCL0603Q1N6ST02B01
JLCPCB Part #
C370130
Description
1.6nH 130mΩ 410mA Multilayer inductor 0201 Inductors (SMD) ROHS