SDCL0402H9N1HT01
MFR.Part #
SDCL0402H9N1HT01
JLCPCB Part #
C5746693
Package
01005
Description
140mA 2Ω 4GHz 8@500MHz 9.1nH ±3% 01005 Inductors (SMD) ROHS