SDCL0402H1N1BT01
MFR.Part #
SDCL0402H1N1BT01
JLCPCB Part #
C6999801
Package
01005
Description
1.1nH 11.5GHz 220mA 400mΩ 8@500MHz 01005 Inductors (SMD) ROHS