SWPA4012S360MT
MFR.Part #
SWPA4012S360MT
JLCPCB Part #
C5931557
Package
SMD,4x4mm
Description
1.17Ω 36uH 400mA 400mA ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS