MWSD1005C2N5DTM01
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
MWSD1005C2N5DTM01
JLCPCB Part #
C5820274
Package
0402
Description
2.5nH 50mΩ 850mA 0402 Power Inductors ROHS