MWSA0402S-5R6MT
MFR.Part #
MWSA0402S-5R6MT
JLCPCB Part #
C19267524
Package
SMD,4.2x4.4mm
Description
150mΩ 2.8A 5.6uH Molded Inductor ±20% SMD,4.2x4.4mm Power Inductors ROHS