HQ0402H12NHT01
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
HQ0402H12NHT01
JLCPCB Part #
C6875513
Package
01005
Description
11@500MHz 12nH 140mA 2.1Ω 3.5GHz ±3% 01005 Inductors (SMD) ROHS