HPZ1608D121-1R5TF
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
HPZ1608D121-1R5TF
JLCPCB Part #
C185887
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 1 1.5A 120Ω@100MHz 70mΩ ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS