GZ1608D152CTF
MFR.Part #
GZ1608D152CTF
JLCPCB Part #
C96693
Description
-55℃~+125℃ 1 1.5kΩ@100MHz 300mA 600mΩ ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS