GZ1005D751CTF
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
GZ1005D751CTF
JLCPCB Part #
C98269
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 1 150mA 650mΩ 750Ω@100MHz ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS