HQ0402Q1N8CT01
MFR.Part #
HQ0402Q1N8CT01
JLCPCB Part #
C6269463
Description
1.8nH 10.2GHz 14@500MHz 700mA 80mΩ 01005 Inductors (SMD) ROHS