CDRH8D58/LDNP-5R0NC
MFR.Part #
CDRH8D58/LDNP-5R0NC
JLCPCB Part #
C2638987
Package
SMD,8x8mm
Description
14mΩ 3.8A 3.8A 5uH ±30% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS