CDRH8D43RT125NP-680MC
MFR.Part #
CDRH8D43RT125NP-680MC
JLCPCB Part #
C2974320
Package
SMD,8.3x8.3mm
Description
1.03A 1.3A 231mΩ 68uH ±20% SMD,8.3x8.3mm Power Inductors ROHS