CDRH8D43RT125NP-151MC
MFR.Part #
CDRH8D43RT125NP-151MC
JLCPCB Part #
C2599406
Package
SMD,8x8mm
Description
150uH 460mΩ 760mA 910mA ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS