CY0630AT125DS-2R2MC
MFR.Part #
CY0630AT125DS-2R2MC
JLCPCB Part #
C2998758
Package
SMD,7x6.6mm
Description
15mΩ 2.2uH 7A 9.6A AEC-Q200 ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS