CDRH6D12NP-470NC
MFR.Part #
CDRH6D12NP-470NC
JLCPCB Part #
C17637229
Package
SMD-4P,6.5x6.5mm
Description
47uH 500mA 550mA 675mΩ ±30% SMD-4P,6.5x6.5mm Power Inductors ROHS