CDRH6D12NP-220NC
MFR.Part #
CDRH6D12NP-220NC
JLCPCB Part #
C17520025
Package
SMD-4P,6.5x6.5mm
Description
22uH 325mΩ 750mA 800mA ±30% SMD-4P,6.5x6.5mm Power Inductors ROHS