CDRH60D45BT150NP-331MC
MFR.Part #
CDRH60D45BT150NP-331MC
JLCPCB Part #
C2595993
Package
SMD,6.6x6.3mm
Description
330uH 490mA 500mA 970mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,6.6x6.3mm Power Inductors ROHS