CDRH60D43RNP-470MC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CDRH60D43RNP-470MC
JLCPCB Part #
C167289
Package
SMD,6x6mm
Description
1.04A 1.2A 270mΩ 47uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS