CDRH5D28RBH125NP-150MC
MFR.Part #
CDRH5D28RBH125NP-150MC
JLCPCB Part #
C2599432
Package
SMD,6x5.9mm
Description
1.24A 118mΩ 15uH 2.08A AEC-Q200 ±20% SMD,6x5.9mm Power Inductors ROHS