CDRH5D28NP-100NC
MFR.Part #
CDRH5D28NP-100NC
JLCPCB Part #
C87006
Package
SMD,5.7x5.7mm
Description
1.3A 10uH 48mΩ Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,5.7x5.7mm Power Inductors ROHS