CDRH10D68RT125NP-151PC
MFR.Part #
CDRH10D68RT125NP-151PC
JLCPCB Part #
C2454771
Package
SMD,10.2x10.2mm
Description
1.23A 1.23A 150uH 200mΩ ±25% SMD,10.2x10.2mm Power Inductors ROHS