CDRH3D14/HPNP-3R2NC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CDRH3D14/HPNP-3R2NC
JLCPCB Part #
C17456194
Package
1515
Description
1.25A 1.8A 139mΩ 3.2uH ±25% 1515 Power Inductors ROHS