CDRH2D18/HPNP-6R3NC
MFR.Part #
CDRH2D18/HPNP-6R3NC
JLCPCB Part #
C2638855
Package
1212
Description
1.05A 1.05A 128mΩ 6.3uH ±30% 1212 Power Inductors ROHS