CDRH129HF-102MC
MFR.Part #
CDRH129HF-102MC
JLCPCB Part #
C2455665
Package
SMD,12x12mm
Description
1mH 700mA 700mA 970mΩ ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS