CDRH10D60BT150NP-6R8NC
MFR.Part #
CDRH10D60BT150NP-6R8NC
JLCPCB Part #
C171591
Package
SMD,10.3x10mm
Description
15mΩ 6.8uH 7.4A 7.4A AEC-Q200 ±30% SMD,10.3x10mm Power Inductors ROHS