CDRH80D65BT150NP-1R5NC
MFR.Part #
CDRH80D65BT150NP-1R5NC
JLCPCB Part #
C2596009
Package
SMD,8.6x8.2mm
Description
1.5uH 11.6A 7.5mΩ 7.8A AEC-Q200 ±30% SMD,8.6x8.2mm Power Inductors ROHS