CDRH127NP-561MC
MFR.Part #
CDRH127NP-561MC
JLCPCB Part #
C2455614
Package
SMD,12x12mm
Description
1.02A 560uH 790mΩ 980mA ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS