CDRH127NP-181MC
MFR.Part #
CDRH127NP-181MC
JLCPCB Part #
C2455609
Package
SMD,12x12mm
Description
1.68A 1.84A 180uH 260mΩ ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS