CDRH124NP-470MC
MFR.Part #
CDRH124NP-470MC
JLCPCB Part #
C2639468
Package
SMD-4P,12x12mm
Description
120mΩ 2.28A 2.56A 47uH ±20% SMD-4P,12x12mm Power Inductors ROHS