CDRH104RNP-100NC
MFR.Part #
CDRH104RNP-100NC
JLCPCB Part #
C189642
Package
SMD,10.2x10mm
Description
10uH 26mΩ 4.4A 4.5A ±30% SMD,10.2x10mm Power Inductors ROHS