CDRH10D68RT125NP-331PC
MFR.Part #
CDRH10D68RT125NP-331PC
JLCPCB Part #
C17676212
Package
SMD,10.2x10.2mm
Description
330uH 465mΩ 800mA 910mA ±25% SMD,10.2x10.2mm Power Inductors ROHS