CDRH104NP-560MC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CDRH104NP-560MC
JLCPCB Part #
C2640005
Package
SMD,9.8x8.9mm
Description
170mΩ 1A 56uH ±20% SMD,9.8x8.9mm Power Inductors ROHS