CDH53NP-330KC
MFR.Part #
CDH53NP-330KC
JLCPCB Part #
C5568626
Package
SMD,6x5.2mm
Description
33uH 490mΩ 670mA ±10% SMD,6x5.2mm Power Inductors ROHS