CDH30D14H125NP-100MC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CDH30D14H125NP-100MC
JLCPCB Part #
C2835871
Package
1212
Description
10uH 520mΩ 640mA 950mA AEC-Q200 ±20% 1212 Power Inductors ROHS