CDEP105NP-1R3MC-50
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CDEP105NP-1R3MC-50
JLCPCB Part #
C2639589
Package
SMD-3P,10x10mm
Description
1.3uH 11.2A 16.8A 4.4mΩ ±20% SMD-3P,10x10mm Power Inductors ROHS