CDEIR8D38FNP-4R0NC
MFR.Part #
CDEIR8D38FNP-4R0NC
JLCPCB Part #
C2455747
Package
SMD,8x8mm
Description
18.5mΩ 4.8A 4uH 7A ±30% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS