CD54NP-120MC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CD54NP-120MC
JLCPCB Part #
C2455172
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
1.4A 120mΩ 12uH ±20% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS