CDRH12D77BT150NP-470MC
MFR.Part #
CDRH12D77BT150NP-470MC
JLCPCB Part #
C171600
Package
SMD,13.1x12.8mm
Description
4.4A 47uH 4A 60mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,13.1x12.8mm Power Inductors ROHS