CD105T125NP-560KC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CD105T125NP-560KC
JLCPCB Part #
C2599391
Package
3640
Description
1.45A 1.45A 127mΩ 56uH AEC-Q200 ±10% 3640 Power Inductors ROHS